Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zrobić drzwi, które otworzą się tylko po wrzuceniu np. sztabki złota


Mine Latreso

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szukałeś/aś kiedyś poradnika, w którym dowiesz się

jak zrobić drzwi otwierające się tylko po wrzuceniu

talko 1 itemu (np. sztabki złota)

poszukiwani współpracownicy

(więcej w spoilerze)

 

szukam osoby, która nagra ze mną tutorial, w którym wytłumaczę jak zbudować tą maszynę

musisz mieć program do nagrywania filmów ja mam za słabego kompa więc nie mam jak nagrać

:( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

tutorial:

1.

90882051.png

2.


27954904.png

3.


61895807.png

download:

 

pojawi się w krótce

 

 

skan:

 

pojawi się wkrótce

 



pomogłem daj + : )

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mozesz uzyc hopperow co zostaly dodany w najnowszej wersji

 

 

 

przecież użyłem hopperów:

 

 

 

 

 

 

zaznaczone na szaro

 

 

 

27954904.png

 

 

 

Opublikowano

Sczerze nigdy nie wiedzałem jak to zrobić i myślałem , że to poprostu nie możliwe . :)

 

 

 

 

Znacie jeszcze jakieś niemożliwe mechanizmy ???

Jak tak to piszcie a ja spróbuję w miarę możliwości to zbudować : )

Opublikowano

Prościej, nie prościej, jak dla mnie pomysl fajny. Widziałem podobny pomysl u McPolska, ale chyba nie tylko ja. W dodatku ta wersja opiera sie juz o nowe przedmioty z 1.5. Fajne :P

Opublikowano

Nie prościej było by poprowadzić red stona od drzwi do plytki zelaza/zlota ?

zależy co masz na myśli:

* gdybyś dał tylko płytkę naciskową to drzwi otwierały by się po wrzuceniu każdego itemu / bloku

* natomiast gdyby płytka była na dole zamiast ostatniego hoppera to pozostałe itemy, które byś wrzucił po prostu by przepadły, poza tym twoja wersja jest taka, że jak wrzucisz inny item niż jest w 1.hopperze to drzwi nie otworzą się przez 5 min. - więc chyba się nie opłaca co nie ??

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...